Click channel reklama
Fillimi | Showbiz | Memli bëhet baba

Memli bëhet baba

image

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Memli Krasniqi dhe bashkëshortja e tij, Meliza, janë bërë prindër.


Memli dhe bashkëshortja e tij kanë pritur në jetë foshnjën e cila është e gjinisë femërore.

Lajmin e ka konfirmuar vet ish-reperi, i cili në Twitter konfirmoi edhe gjininë, por edhe emrin e vajzës.

“Mirë se erdhe në jetët tona, Vera Krasniqi. Paç shëndet e fat gjithë jetën”, ka shkruar ministri në Twitter.

Menjëherë kanë pasuar edhe urimet për krijuesin e hitit "Përjetësisht". Ministrja e Integrimeve Evropiane, Vlora Çitaku ishte prej të parave, kurse nuk munguan as urime të tjera të fytyrave prominente. te \ Click Channel

Komente (0 dërguar):

Dërgoni komentin comment

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Voto tekstin
0
Tjera nga: Showbiz
Previous
image
Rihanna dhe Drake, "nxehen" në Londër
Rihanna dhe Drake kanë shijuar disa momente të nxehta me njëri-tjetrin gjatë një dalje në një klub të Londrës, të hënën mbrëma....
image
Hersi e emocionuar para Eurosongut
Hersi Matmuja shprehet mjaft e emocionuar derisa dita për të performuar në skenën e festivalit evropian të këngës “Eurovision Song Contest” po afron.Këngëtarja do ta prezantojë Shqipërinë në Eurosong me këngën “Zemërim i një nate”, e cila fitoi vendin e parë në festivalin e këngës në Radiotelevizionin Shqiptar në muajin dhjetor të vitit të kaluar....
image
Ganja po martohet?
Ka vendosur t’i jap fund beqarisë. Ndërsa sipas medieve, këngëtarja Ganimete Abazi e cila për publikun më shumë është e njohur si Ganja, ka nis përgatitjet për martesën....
image
7 vjeçarja me zë engjëlli i mahnit të gjithë (Video)
Një zë mahnitës ai i Angelina Jordan, një vajzë shtatë vjeçare, që këndon BillieHoliday në ‘Norway’sgot a talent’ talent show norvegjez, duke mahnitur të gjithë ...
image
“Ditëlindja feston Chuck Norrisin”
Dje (10 mars) ylli i filmave aksion, Chuck Norris, ka mbushur 74 vjet.Carlos Ray ‘Chuck’ Norris lindi më 10 mars 1940 në Oklahoma. Pasi shërbeu në Forcat Ajrore të SHBA-ve, ai filloi të bëhej i famshëm si artist marcial dhe themeloi shkollën e tij, Chun Kuk Do....
image
Princi Harry drejt fejesës?
Harry dhe Cressy janë të pandashëm. Princi dhe e dashura e tij janë shfaqur në publik dy herë në tre ditë.Një ditë më parë shtypi britanik shtroi pyetjen nëse këto shfaqje janë preludi i një marrëdhënieje edhe më të fortë mes dy të rinjve. Madje, “Daily Mail” ka guxuar të shkruajë se çifti është pranë fejesës. ...
image
Adelina përfundon xhirimet e klipit “Për ty”
Adelina Berisha ka përfunduar skenat e xhirimit të baladës “Për ty”.Këngëtarja simpatike, Adelina Berisha, sapo ka përfunduar xhirimet e këngës “Për ty”....
image
Rita, e tëra në rozë
Tashmë nuk kemi dyshim mbi stilin e saj që ndryshon nga dita në ditë.Këngëtarja Rita Ora u pa e tëra e veshur në rozë, gjersa ishte duke punuar në inçizimin e videoklipit të këngës “ I ëill never let you doën”....
image
Tuna ka bërë aq shumë para, saqë ka nis e po i ha (Foto)
Aq shumë ka bërë sa po nis e po i ha. Këngëtarja Tuna, ka vendosur që ta imitojë Albërie Hadërgjonajn, e cila para pak kohësh postoi një foto me një grumbull parash....
image
Rihanna, artistja femër më e transmetuar në gjithë botën
Këngëtarja nga Barbados, Rihanna, është shpallur artistja femër më e transmetuar në gjithë botën....
image
Genta e BB puthet me menaxherin e Ingrit Gjonit‏
Jeta e saj është shumë e bujshme, gjatë qëndrimit në Big brother, Gentës iu zbulua jeta private dhe disa foto të nxehta të cilat dolën vetëm pak javë pasi ajo u bë pjesë e lojës së BB.Pas daljes nga spektakli pati debate e kundërdebate mbi të dhe jetën e saj, por si duket nuk e kanë mposhtur aspak....
image
Xhemaili në lidhje me një Shqiptare?
Pasi u nda nga modelja italiane, Alessia Tedeschi mesfushori shqiptar i Napolit, ka gjetur ngushllimin në krahët e një bukurosheje shqiptare....
image
Neeson: Refuzova ‘Bondin’, se e dashura më tha se s’martohej me mua
Aktori irlandez, Liam Neeson, ka treguar se para 19 vitesh e ka refuzuar rolin e James Bondit, pasi e dashura e tij e asaj kohe, Natasha Richardson, i kishte thënë se nuk do të martohej me të nëse ai pranonte ta luajë agjentin britanik.61-vjeçari ka thënë se kishte pasur dëshirë të madhe ta portretizonte agjentin 007, mirëpo hoqi dorë pas ultimatumit që i dha e dashura e tij e atëhershme (me të cilën u martua në vitin 1994 dhe ka dy djem)....
image
Takohen Rihanna dhe Drake, nxisin spekulime
Rihanna dhe Drake kanë nxitur spekulime se ata mund të jenë në lidhje pasi janë parë duke darkuar së bashku në Amsterdam të enjtën mbrëma. Reperi i cili është momentalisht në turne në Evropë dhe ish e dashura e tij, Rihanna, kanë nxitur përsëri spekulime se mund të jenë bashkuar....
image
Angelina do të bëjë edhe një operacion
Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie, ka bërë të ditur se do t’i nënshtrohet edhe një herë ndërhyrjes kirurgjike.Në vitin e kaluar, 38-vjeçarja bëri mastektomi të dyfishtë (largimin e të dy gjinjve) pasi që rrezikohej nga kanceri i gjirit....
Next
Foto lajm

Gjen pas 50 vjetësh, krahun e këputur në Vietnam

image
Në vitin 1966 mjeku amerikan Sam Alexander kishte takuar në një spital në një kamp, të burgosurin Nguyen Quang Hung, nga Vietnami, i plagosur dhe i kapur nga amerikanët, me një krah në rrezik për gangrenë...
Më tepër
advertisement Click channel reklama Click channel reklama Click channel reklama