Rozë

Fjolla Morina poston foto lakuriq në vaskë (Foto)

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina padyshim se është njëra ndër këngëtaret më të njohura në skenën muzikore. Përveç kësaj , Fjolla ka arritur të bëhet shumë e përfolur edhe për format e saj bombastike, transmeton Gazeta Express. Madje ajo shumë shpesh i vë në pah format e saj me të cilat provokon të gjithë fansat e saj në rrjetet sociale.… LEXO EDHE

Read More »

Fermeri që e mbështeti Blero publikon këngën (Video)

Disa video të publikuara në rrjetet sociale, bënë që djaloshi i quajtur Ismet Balaj të bie në sy të Bleros. Zëri i tij i kishte pëlqyer këngëtarit të njohur, i cili tashmë e ka marrë nën menaxhim, Ismetin që deri më tani ishte një fermer, shkruan GazetaExpress. I janë dashur vetëm disa puaj punë intensive që Ismeti të vijë deri… LEXO EDHE

Read More »

VIP-at shqiptarë që agjerojnë muajin e Ramazanit

Muaji i Shenjtë i Ramazanit, fillon nesër në ora 2:50 të mëngjesit, dhe do të zgjasë për 30 ditë rresht. Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin, i nënshtrohen rregullave të Islamit. Mes tyre, ndonëse… LEXO EDHE

Read More »

Qeyson publikon super këngën dhe klipin e radhës (Video)

Këngëtari nga Kosova që jeton në Gjermani Qendrim Maliqi, apo siç njihet me emrin artisitk “Qeyson” ka publikuar këngën e radhës e cila titullohet “G.J.C. prod. by Undercover Molotov”, transmeton Click Channel. Videoklipi i këngëtarit është xhiruar në Kosovë. Qeyson ka edhe disa këngë të publikuara. Ndryshe, këngëtari që jeton në Gjermani është nga fshati Sllatinë e Madhe të Fushë-Kosovës./Click Channel/

Read More »

Pikëllimi i Ariana Grande pas tragjedisë (Foto)

Këto foto tregojnë këngëtaren e njohur, Ariana Grande për herë të parë që pas sulmit terrorist në Mançester pas koncertit të saj. 23-vjeçarja sapo mbërriti në Florida, SHBA, kur u fotografua nga paparacët. Ylli i popit duket e pikëlluar dhe me lot në sy. Ajo mbërriti në Florida me një avion privat, ndërsa ishte veshur me të zeza. Grande shoqërohej… LEXO EDHE

Read More »

“Norma” habit fansat poston foto nga shtrati (Foto)

Është njëra ndër aktoret më të bukura të serialeve latine. Danna Garcia, e njohur për rolin e Normës në serinë ‘Pasionet e fshehta’ ka habitur me një fotografi që e ka publikuar sot, shkruan lajmi.net Ajo në Instagram ka hedhur një foto ku shihet se ishte në shtrat dhe e sapo zgjuar nga gjumi. Danna në gojë kishte një lule… LEXO EDHE

Read More »

Publikohen pamjet ku shihet Elita duke puthur Gjikon (Video)

Ata janë njëri ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Bëhet fjalë për reperin e njohur Gjiko dhe moderatoren Elita Rudi, transmeton Gazeta Express. Çifti simpatik i cili ka kohë që janë bashkë, si duket çdo ditë e më shumë janë të dashuruar me njëri-tjetrin. Këtë më së miri e dëshmojnë fotografitë dhe videot që postojnë ata në rrjetet… LEXO EDHE

Read More »

Labi lë përfundimisht muzikën, ky është vendimi i tij

Këngëtari Labinot Tahiri së fundi ka hyrë në politikë duke kandiduar kështu edhe për deputet nga radhët e AKR-së. Meqenëse politika don angazhim të madh, ai ka vendosur që në fund të shtatorit të braktis përfundimisht profesionin e tij të parë, muzikën. Këtë gjë, ai e ka bërë të ditur përmes profilit të tij zyrtar në rrjetin social Instagram. Më… LEXO EDHE

Read More »

Reagon Majku pas lindjes së djalit të tij (Foto)

Majlinda Zeka ka sjell dje në jetë djalin e saj, Roan. Bukuroshja prishtinase në këtë formë e ka bërë baba për herë të parë reperin Majk. Ky i fundit nuk kishte reaguar deri më tani rreth së bëri prindër duke heshtur krejtësisht, transmeton Telegrafi. Pas lindjes djalit shkaktoi reagime të mëdha rreth asaj se si do pritet nga reperi, i… LEXO EDHE

Read More »