Rozë

Jorgie, tepër sensuale në të brendshme

Jorgie Porter ka treguar asetet e saj derisa ka bërë një fotosesion për një brend të brendshmesh. Ajo është paraqitur sensuale dhe seksi derisa ka thënë se do të largohet për në Los Angeles për ta zhvilluar karrierën e saj. Kështu ajo është larguar nga Britania për të bërë këtë fotosesion për firmën e njohur te të brendshmeve “So Monroe”.… LEXO EDHE

Read More »

Në spitalin e cilit qytet në Kosovë ka lindur Rita Ora? (Foto)

Është komentuar shumë për pjesëmarrjen e saj në Kosovë, në koncertin e organizuar për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Por, së fundmi, këngëtari Asim Gashi ka zbuluar një detaj shumë interesant sa i përket Rita Orës, shkruan lajmi.net. Në Facebook, Asimi ka hedhur një fotografi të bërë me Rita Orën dhe sipas komentit të lënë, ka treguar se Rita… LEXO EDHE

Read More »

A e keni ditur se këngëtari i famshëm serb ka kopjuar Genën?

Një kohë, ishte “trend” që këngëtarët shqiptarë të kopjojnë këngë nga këngëtarë të Ballkanit. Por, viteve të fundit, ky trend ka ndryshuar. Kanë qenë të shumta rastet kur këngëtarët nga rajoni kanë kopjuar ata shqiptarë. Së fundmi, është zbuluar edhe për një këngëtar serb që ka kopjuar Genën. Sasha Kovaçeviq, këngëtar serb i famshëm, me këngën “Zivim da te volim”… LEXO EDHE

Read More »

Dua, artistja më e re që kap 1 miliard klikime me “New Rules”

Hiti i saj “New Rules”, pati sukses të jashtëzakonshëm, duke fituar kështu çmime të ndryshme. Popullaritet mori edhe në YouTube. Dua Lipa pothuajse arriti 1 miliard klikime në këtë këngë. Lidhur me këtë, këngëtarja 22 vjeçare me origjinë nga Kosova, ka deklaruar se është artistja femër më e re në moshë që ka arritur të kap këtë shifër në Youtube.… LEXO EDHE

Read More »

Cilat janë atletet e preferuara të VIP-ve dhe ku mund t’i gjeni ato? (Foto)

Kultura e atleteve në qytetin e Prishtinës ka shpërthyer në kohët e fundit. Të rinjtë e Prishtinës janë gjithmonë e më shumë në hap me trendet e fundit të modës. Lajmi i mirë për ta është që këtë javë Prishtinës i shtohet një dyqan i specializuar për atlete: Buzz Sneaker Station. Buzz është një destinacion që arrin të përmbush kërkesat… LEXO EDHE

Read More »

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëjnë gjestin më të bukur për Shën Valentin

“Këtë vit mos këput asgjë për dashurinë, më mirë hidh rrënjët dhe shih të rritet ndër vite…” Nën këtë moto dhjetëra çifte të reja në kryeqytet iu bashkuan në Ditën e të Dashuruarve nismës së Bashkisë së Tiranës duke mbjellë 200 pemë të reja, si simbol i dashurisë së tyre, por edhe duke i dhuruar njëkohësisht qytetit më shumë oksigjen.… LEXO EDHE

Read More »