A janë bikinit e vogla apo Kim i ka vithet shumë të mëdha?

Kim Kardashian ‘dogji’ sërish rrjetin.

Një foto të cilën e ka hedhur në Instagram po qarkullon në të gjitha mediat, shkruan lajmi.net

Dhe në të Kim është shfaqur tejet joshëse, e lagur e bikinit nuk po ia zënë vithet e gjera. Ajo njihet për linjat perfekte por nuk ndalon asnjëherë ushtrimet për ti formësuar akoma më shumë.

Përveç Kim edhe motrat e saj dhe nëna janë në fokusin e mediave për të njëjtën arsye dhe jo vetëm. Ato njihen si femra shumë të suksesshme në biznesin e tyre.

 

Leave a Reply