Formacionet zyrtare Poloni – Senegal – startojnë Lewandowski dhe Mane

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Polonisë dhe Senegalit.

I quajtur më shumë si dueli Lewandowski – Sane, dy yjet, njëri i Bayernit dhe tjetri i Liverpoolit do të përballen sonte në një duel për të barazuar me pikë Japoninë, e cila fitojë kundër Kolumbisë më rezultat 2-1.

Polonia dhe Senegali bëjnë pjesë në grupin H, apo grupin e fundit bashkë me Kolumbinë dhe Japoninë. /GazetaExpress/

Formacionet zyrtare:

Leave a Reply