Çfarë po ndodh kështu në stërvitjet e Spanjës?(Video)

Kombëtarja e Spanjës, e cila ndan pikët me atë të Portugalisë në Grupin B të Botërorit, ka zhvilluar stërvitjet përgatitore.

Por, stërvitje të pazakonshme dhe qesharake janë parë në stadiumin ku kjo kombëtare mblodhi lojtarët, për t’u përgatitur për ndeshjen e radhës.

Një video e publikuar nga atje, shfaq stërvitjet e pazakonshme dhe qesharake të Spanjës, transmeton Gazeta Express.

Në videon më poshtë, mund t’i shihni lojtarët e Spanjës duke bërë disa stërvitje qesharake:

Spanjollët ndeshjen e radhës e kanë me iranianët, me të cilët do të takohen nesër në ora 20:00.

 

Leave a Reply