Enca në plazh, tërbohen dhe dallgët

Këngëtarja Enca Haxhia është rikthyer me pozat e saj të nxehta.

Këngëtarja e një prej hiteve më të përfolura ‘Dua’ ka provokuar me një foto nga  plazhi.

Enca shpesh është vënë në qendër të sulmeve për shkak të formave të saj bombastike dhe përdorimin e fotoshop. Pavarësisht këtyre ajo nuk e ka në plan të ndalet.

‘Vazhdoj të jem një fëmijë i lumtur’ ka shkruar Enca krah fotos ku duket mjaft tunduese. /Gazeta Express/

Leave a Reply