Baby G bën shaka me këngën e Feros dhe Rinës!

Dikur ishte pjesë e labelit të tyre.
E sot, këngëtarja Baby G po qesh me këngët që po i publikojnë anëtarët e këtij labeli që ajo e la, shkruan lajmi.net

Pas lansimit të këngës së re të Feros dhe Rinës “S’ka konkurrencë”, ka ardhur edhe reagimi i këngëtares.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory ku me plot ironizim tha se “i lënë fëmijët të luajnë me lodra të përdorura”!

Kujtojmë që përpos që Fero dhe Baby G kanë këngë bashkë, ata janë përfolur edhe për një lidhje mes tyre.

30120931_10213662907800291_551285516_n

Leave a Reply