Gjoksi i Jehonës e bën bajat atë të Bleronës (Foto)

Jehona Dreshaj komentohet gjithmonë për pamjen e saj seksi.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën ajo nuk heziton ta nxjerr gjoksin e saj gjigant.

Foto të ngjashme jemi mësuar të shohim shpesh nga Jehona, e cila njihet për linjat e saj bombastike. Por e gjithë vëmendja është tek varësja e saj.

Jehona është motra e Afërdia Drejashjt dhe të dyja motrat shpesh provokojnë fansat e tyre duke ekspozuar linjat e tyre trupore, përcjell ORAinfo.

 

Leave a Reply