Veysel dhe Mozzik lansojnë këngën ‘Ti Amo’

Reperi Mozzik kohëve të fundit u bë temë e medieve rozë, pas daljes nga On Records.
 E mbrëmë, ai lansoi këngën ‘Ti Amo’ në bashkëpunim me Veysel, i cili ka dal vetëm në Spotify,shkruan lajmi.net

E një version i saj, i xhiruar në mënyrë amatoreske ka dalur edhe në Youtube.

Kujtojmë që gjatë kohës sa ishte pjesë e On Records, Mozzik ka paralajmëruar këtë projekt me klip, por, pas daljes siç duket klipi nuk do lansohet.

Po ashtu, nuk dihet nëse do ketë edhe reagim nga menaxheri i tij, pas publikimit të kësaj kënge.

Leave a Reply