Suso ka një lajm fantastik për të gjithë tifozët e Milanit

Suso ka gëzuar tifozët e ekipit “Rossoner” duke konfirmuar qëndrimin e tij te skuadra nga San Siro.
 Suso nuk do të largohet nga Milan.

Mesfushori spanjoll ka gëzuar tifozët e ekipit “Rossoner” duke konfirmuar qëndrimin e tij te skuadra nga San Siro.

“Jam i lumtur dhe dua të mbetem në Milan”, u shpreh Suso.

Leave a Reply