Kështu e frikësojnë Osmanin kolegët e tij Vedati dhe Mensuri

Janë treshja e humorit shqiptarë më të dashur për publikun.
 Por, Osmani, Vedati e Mensuri përpos se në seriale e skeqe, ata shumë komik janë edhe në përditshmëri dhe rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Ka qenë Vedati ai cili mbrëmë në Instagram ka hedhur një video, ku shihet se si e kanë frikësuar Osmanin.

“Para se me flejt,përndryshe s’na merr gjumi 🙈🙈🙈” ka qenë shkrimi i lënë kësaj video.

Para se me flejt,përndryshe s’na merr gjumi 🙈🙈🙈

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

Leave a Reply