Getinjo dhe Kida prishin raportet? Kjo fotografi dëshmon gjithçka (Foto)

Dalja e Getinjos dhe Mozzik nga On Records ka zgjuar shumë vëmendje te publiku.
 E duke qenë se nga On Records kanë dalur edhe këngëtarë tjerë, gjithmonë janë diskutuar raportet që kanë pasur ata, pasi shpesh edhe kanë përfunduar edhe miqësitë mes tyre, shkruan lajmi.net

Por, një gjë e tillë nuk ka ndodhur mes Getinjos dhe Kidës.

Kjo se, në foton e fundit ku Kida shihet bashkë me prindërit e saj, ka komentuar reperi Getinjo, i cili ka pëlqyer foton e saj po ashtu.

Kujtojmë që kur Baby G doli nga On Records, sipas saj, ajo u bllokua nga anëtarët e On Rec.

26828403_2463309167227903_514698574_o

Leave a Reply