Noizy dhe Ledri publikojnë këngën e shumëpritur (Video)

Dy reperët e njohur shqiptarë, Noizy dhe Ledri, sapo kanë publikuar bëshkëpunimin e tyre më të fundit, që u prit me padurim nga fansat e tyre.

‘Dje dhe sot’është titulli i këngës së tyre që pritet të jetë një sukses për të dy.

‘Tani une po fle disa ore, dhe kur te zgjohem i dua mbi 1.000.000 views’-ka shkruar Noizy në postimin e tij.

Për ditë me rradhë ata mbajtën në ‘ankth’ fansat e tyre për publikimin e kësaj kënge.

Leave a Reply