Zhvishet në mes të rrugës në veturën që po lëvizte, por vdes në mënyrë tragjike (Video +18)

VËREJTJE: Mos provoni asnjëherë diçka të tillë, shkruan Click Channel.

Një grua ruse 35 vjeçe me emrin Natalia Borisovna Borodina ka gjetur vdekjen teksa ka qene me pushime në Republiken Domenikane. Video është shpërndarë live në internet.

Ajo gjeti vdekjen e menjëhershme pasi goditi shtyllën e një drite në rrugë teksa e kishte gjysmën e trupit jashtë dhe po jepte shfaqe tërësisht e zhveshur.

Videoja e regjistruar nga miku i saj ukrainas, i quajtur si Ivanna Boirachuk, 32 vjeç, ai ndalet menjëherë pasi ka një ulërimë të mbytur nga gruaja./Gazeta Express/

T

 

Leave a Reply