Pasi shkatërroi veturën në aksident, reperi Gjiko blen një ‘përbindësh’ të ri luksoz (Foto)

Reperi Asdren Gjikolli është shfaqur në publik me një “bishë” të re pas aksidentit në Kalimash.

Gjiko ka qenë i shoqëruar nga e dashura e tij moderatorja Elita Rudi dhe së bashku janë nisur me Porschen e tij të re drejt koncertit.

Ka qenë Elita ajo e cila ka filmuar Gjikon në makinë dhe fotot i ka shpërndarë në profilin e saj në Instagram.

Duhej një shpërblim për veten pasi shpëtoi pa lëndime dhe çmimi i makinës së re me siguri duhet të ketë qenë i kripur.

Leave a Reply