Modelja e njohur kapet 100% nudo në plazh (Foto)

Aktorja dhe modelja e njohur amerikane, Ireland Baldwin është fotografuar tërësisht e zhveshur në Xhamjkë.

Ajo është parë duke u bërë gati për tu larë në një vend piktoresk ku shihej pa asnjë rrobë në trup.

Ireland thuhet se po qëndron në Xhamajkë për të bërë disa xhirime të cilat pritet të publikohen në fund të këtij viti./Indeksonline

Leave a Reply