Andrra e Sinani publikojnë foto intime nga shtrati (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra

Duar të lidhura me njëra-tjetrën. Të shtrirë nga shtrati e një zemër në foto.

Kjo është fotografia me të cilën Andrra ka treguar për fansat dashurinë e madhe që ka me bashkëshortin e saj Sinanin, transmeton Gazeta Express.

Çifti simpatik si duket janë më të lumtur se kurrë me njëri-tjetrin.

Leave a Reply