Modele me këso asete nuk keni parë moti (Foto)

mode_1484029426-4612255

Modelja Jojo Babie është e njohur për format e jashtëzakonshme trupore.

Bukuroshja seksi vazhdon të bëjë nam me ekspozimin e aseteve të saj trupore, gjë që nuk e lë pa e shfrytëzuar Babie, shkruan Daily Star.

Në disa poza të realizuara tashmë së fundi modelja kishte veshur një fusta të hapur i cili vinte në pah mungesën e të brendshmeve dhe shfaqjen e aseteve bombastike të bukuroshes seksi.

Leave a Reply