Korab Jetishi zhvishet bashkë me gruan në pikë dimrit (Foto) - Click-Channel.tv

March 30, 2017

Korab Jetishi zhvishet bashkë me gruan në pikë dimrit (Foto)

k_1484116468-5472641

k_1484116468-5472641

Këngëtari Korab Jetishi njihet për këngët dhe suksesin që korrë në skenën muzikore.

Për dallim prej disa kolegëve të tij, Korabi nuk është përfolur ndonjëherë për skandale në jetën e tij.

Por, së fundmi këngëtari ka publikuar një fotografi tejet intime me bashkëshorten e tij, Gentianën.

Çifti janë në pishinën e mbushur me ujë të ngrohtë ndërsa në prapavijë shihet bora.

About The Author

Related posts

Leave a Reply