Juristja shqiptare super seksi zhvishet në krevat (Video/Foto)

auto_redona_koci_sexy1478206913-620x350

E re dhe shumë joshëse, mund të thuhet se është nga ato modele, që të lënë gojëhapur me linjat bombastike që ka edhe fytyrën unike.

Redona Koci, ka mbaruar studimet e larta për drejtësi, ndërsa karrierën si modele vazhdon ta ushtrojë si profesion të dytë.

Ajo poston vazhdimisht fotografi provokative. Kësaj radhe ka postuar një fotografi tejet të nxehtë, ku shfaqet e zhveshur vetëm më të brendshme, ndërkohë që është e shtrirë në krevat. Kjo foto është shkëputur nga seti më i ri fotografik që ajo po bën së fundi.

Ndërkohë që më parë ajo kishte publikuar edhe një video super të nxehtë pikërisht nga ky “fotoshooting”./Mapo/

 

#shootingday 😍 #thnxforeverything @iljanstermolli @elonabalaj1 @edj_jona ❤😘😘😘

A post shared by Ree ♒️ (@redona_koci) on

 

Leave a Reply