Humbni 10 kilogramë për 2 ditë me këtë çaj

Humbni 10 kilogramë për 2 ditë me këtë çaj

Humbja e peshës nuk ka qenë kurrë më e lehtë dhe kjo nëpërmjet një çaji të cilin ju mund ta përgatisni vetë në shtëpitë e juaja.

Dhe për të bërë këtë çaj, juve ju duhen vetëm disa gjethe majdanozi.

Copëtoni pak majdanoz dhe shtoni rreth pesë lugë nga majdanozi copëtuar në rreth një litër ujë të valë.

Lëreni ujin dhe majdanozin që të vlojnë për rreth njëzet minuta, transmeton Indeksonline.

Pas kësaj, çaji juaj tashmë është gati. Për efekte më të mira, ju mund të pini deri në tre filxhanë në ditë.

Me anë të këtij çaji ju mund të humbisni deri në 10 kilogramë vetëm brenda dy ditësh/Indeksonline/

Leave a Reply