Tjetër performancë nudo në Zonë e Lirë, shikoni reagimin e Arian Çanit (Video +18)

largea_13014869_10209202520965887_1962255569_n-650x3581462655676

Moderatori i njohur shqiptar, Arian Çani, në emisionin e tij ‘Zonë e Lirë’, ka pasur të ftuar shumë mysafirë, në mesin e tyre edhe një DJ femër nga Ukraina.

Ajo për kënaqësinë e Arian Çanit, ka përformuar e zhveshur duke treguar pjesët intime të saj (gjokset).

E gjatë kohës sa ajo përformonte nudo, Çani nuk ka mundur të rezistojë dhe gjatë gjithë kohës e gjironte me telefonin e tij./Magazina.al

Për më shumë mund ta shikoni videon:

Leave a Reply