Kjo është vetura super luksoze që deputeti kosovar i dhuroi Iva Alikos (Foto)

iva-aliko1-612x330

Emri i tij vazhdon të mbetet një mister i madh. Por pavarësisht kësaj, lidhja në mes deputeti nga Kosova dhe vlonjatës Iva Alikos veç sa po forcohet.

Këngëtarja seksi para disa ditë festoi ditëlindjen. Përveç urimeve dhe dhuratave të shumta që morri nga miqtë dhe kolegët, një dhuratë e shtrenjtë i erdhi edhe nga i dashuri i saj i “famshem”.

Dhurata e shtrenjtë që ajo e pranoi është një Porche Panamera, i cili e kap vlerën e 100 mijë euro.

Ndërsa sot ju sjellim fotot ekskluzive të veturës, pranë secilës shihet Iva mjaft e lumtur dhe falënderuese./Magazina.al/.

13524000_1148281611901320_638873183_o
13530776_1148281605234654_1554127854_n

13548786_1148281615234653_731076042_o

13530614_1148281601901321_627438160_n

 

Leave a Reply