Alban Meha shënon super gol (video)

Meha

Lojtari i kombëtarës shqiptare, Alban Meha, ka shënur një super gol në ndeshjen e zhvilluar për Kupë të Turqisë.

Në përballjen mes Konyasporit dhe Besiktasit, për Kupë të Turqisë, kosovari ka arritur të shënojë një gol mjaft të rëndësishëm për skuadrën e Konyasporit, gol që e dërgoi ne kulifikim, tranmeton Click Channel.

Në ndeshjen tjetër per kupë, Knyaspor do ketë punë me Fenerbahcen./Click Channel/

 

Leave a Reply