Ky është asistimi i Thaçit në golin e Gruevskit mbrëmë (VIDEO) - Click-Channel.tv

March 30, 2017

Ky është asistimi i Thaçit në golin e Gruevskit mbrëmë (VIDEO)

asistimi i thacit

asistimi i thacitMbrëmë ndeshja miqësore e futbollit në mes politikanëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit Europian, ka përfunduar me fitoren e ekipit “BE e ardhme”, ku bënin pjesë zëvendëskryeministri Hashim Thaçi, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, homologu i tij serb Aleksandar Vuçiq, Kryeministri i Maqedonisë Nikola Gruevski.

Në këtë ndeshje miqësore asistues në njërin nga golat ishe Hashim Thaçi, shkruan Click Channel.

Në videon e mëposhtme mund të shihni asistimin e Thaçit për Gruevskin, të cilin maqedonasi e ktheu në gol për ekipin e politikanëve nga Ballkani./ClickChannel/

About The Author

Related posts

Leave a Reply