Një vajzë sportive, seksi si Rihanna (Foto)

ririKëngëtarja e shumë hiteve, Rihanna që është edhe fytyra e markës së atleteve “Puma”.

Ajo duket se e pëlqen shumë këtë fakt pasi edhe ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”  duke shkruar se është e lumtur se është pjesë e këtij ekipi.

Riri është e veshur me veshje sportive dhe atlete e kapele të kësaj marke ndërsa fotografia është bardhë e zi e këngëtarja si gjithmonë duket shumë bukur.

Proud to be on the team!!! @PUMA X BADGAL #ForeverFaster

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

Leave a Reply