Home page - Click-Channel.tv

February 22, 2017

KMDLNJ: Vendimi i Komunës së Prishtinës për gjobitjen e qytetarëve është diskriminues

Kryetari i Këshillit për Mbrojtjen dhe Lirive dhe të Drejtave të Njeri...

Ky është dokumenti që “Kim Jong i Prishtinës” i dërgon qytetarët në Gjykatë

Drejtoria e Inspekcionit e Komunës së Prishtinës është duke vazhduar n...

Ky është serbi nga Shtërpca që theri me thikë dy binjakët e tij (Foto)

Mbrëmë, në Shtërpcë, ka ndodhur një tragjedi e tmerrshme. D.K. 36 vjeç...

Gjetjet e Komisionit: Kosova nuk ka humbur territor me demarkacionin

Marrëveshja për demarkacionin e kufirit me Malin e Zi nuk i ka shkaktu...

Nikoliq i nënshtrohet Vuçiqit, thotë se tërhiqet nga gara për president të Serbisë

Presidenti nacionalist i Serbisë, Tomisllav Nikolliq, ka thënë se nuk...

Lajmet e fundit

Rozë

Sport

Lifestyle

Shëndetësi